Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Ваш кошик порожній

Про нас

Наш інтернет-магазин розпочав свою роботу в 2012 році.

Поява «Restavro» була зумовлена перш за все потребами ринку. На жаль, українські реставратори часто стикаються з труднощами у придбанні потрібних для роботи засобів та матеріалів. Навіть у найбільших  містах нашої держави практично немає спеціалізованих магазинів, у яких можна було б придбати необхідні спеціалізовані товари та отримати консультацію щодо їхнього застосування.

Зіштовхнувшись з цією проблемою на власному досвіді, ми вирішили створити ресурс, завдяки якому українські спеціалісти могли б не лише придбати потрібні їм товари, а й ознайомитися з останніми тенденціями в реставраційній справі Європи та світу. Наша мета – принести найкращі європейські технології та інновації в галузі реставрації на терени України, щоб полегшити роботу спеціалістам, надавши можливість вибору препаратів, розповісти про нові методики в реставрації.

Для цього ми беремо активну участь у конференціях і семінарах, співпрацюємо з музеями, архівами та бібліотеками, проводимо тренінги та інші навчальні заходи за тематикою збереження культурної спадщини (щодо превентивних методів зберігання, реставрації, архівації та експозиції). Пропонуючи товари, обов’язково надаємо консультації щодо способу їх застосування та іншу супутню інформацію.

Ідучи в ногу з часом і постійно прислуховуючись до потреб клієнтів, ми наповнюємо магазин лише перевіреними товарами, що сертифіковані та розроблені спеціально для збереження та реставрації настінного і мольбертного живопису, каменю, металу, дерева, паперу і шкіри. В нашому асортименті можна знайти продукцію провідних європейських та світових компаній, які спеціалізуються в галузі товарів для реставрації: Ceiba (Чехія), Restauro-Technika (Польща), CTS та Giusto Manett Battiloro (Італія), Kölner (Нідерланди), Neschen (Німеччина), Preservation Technologies (США) та багатьох інших.

Ми постійно розширюємо наш асортимент та методичну базу. Ділячись набутим досвідом з нашими клієнтами, ми вдосконалюємося самі.